Ветеран АТО пройшов пішки на протезі 100 кілометрів, аби зібрати гроші для ЗСУ

Олександр Швецов. Фото: kanaldom.tv

Ветеран АТО Олександр Швецов пройшов пішки на ножному протезі 100 кілометрів, збираючи гроші на авто для ЗСУ. Історії незламного чоловіка присвячено сюжет "Ранок Вдома".

У 2014 році житомирянин Олександр Швецов отримав поранення і втратив ліву ногу. Тривалий і важкий процес реабілітації та протезування чоловік проходив у Київському військовому госпіталі. Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну ветеран АТО вирішив пройти пішки на протезі з Одеси до Яремче. Планував подолати маршрут у 800 000 кроків, збираючи за кожен крок по одній гривні. 

Свою ходу Олександр розпочав 24 жовтня о 07:00. Кожен свій день він фільмував на камеру і викладав у соцмережі. Під час подорожі до ного часто підходили люди — хтось пропонував допомогу, хтось пригощав смачненьким, а хтось донатив просто на узбіччі.

"Якось я зустрів священика. Коли він запитав, куди я йду, я пояснив, що збирою гроші хлопцям на пікап. Він теж задонатив і благословив мене", — каже Олександр.

Ветеран пройшов 85 кілометрів і його "банка" поповнилася на сім мільйонів гривень. Згадує, що тоді був настільки вражений підтримкою, що навіть не звертав уваги на біль у здоровій нозі. 

Завдяки українцям Олександр зміг придбати не лише автівки для воїнів, на які збирав на початку. Тепер він отримав можливість купити хлопцям на передову найнеобхідніші речі — дороговартісні квадрокоптери та тепловізори.

Читайте також: Безпечне онлайн-спілкування для військових: в Україні створили месенджер Dober

Прямий ефір