Украина наш дом

"Вбивця" Дугіної, яку викрила Росія, виявилася черговим фейком Кремля — подробиці

Ілюстративне фото: niss.gov.ua

Росія за добу "знайшла" вбивцю Дарини Дугіної — доньки відомого ідеолога "русского мира" Олександра Дугіна. За повідомленнями росіян, злочинцем є українка, проте Кремль укотре поширив фейк. Про це сьогодні, 22 серпня, повідомили в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, інформує "Дом".

"Україна не має жодного стосунку до вбивства доньки ідеолога "русского мира" Олександра Дугіна, але це не завадило ФСБ звинуватити в підриві її автомобіля саме українку Наталю Вовк", — йдеться в повідомленні.

У Держслужбі наголосили, що такі повідомлення є бездоказовими та частиною інформаційної війни. З їх допомогою Кремль пробує збільшити градус ненависті пересічних росіян до українців. Особливо на фоні невдач в окупованому Криму.

"Уже не вперше Росія намагається перемикнути увагу від своїх злочинів в Україні гучними інфоприводами", — зазначили у Держслудбі.

Читайте також: Дугін, Рогозін, Гіркін: хто є хто у російському націоналістичному таборі

Нагадаємо, автівка з Дариною Дугіною підірвалася в Підмосков'ї 20 серпня. Перед подією Дугіна разом з батьком брали участь у заході, з якого мали спільно поїхати додому, проте батько затримався та поїхав іншим автомобілем. У ФСБ заявили, що підозрюють у вбивстві Дугіної українку, яка нібито слідкувала за донькою ідеолога "руського мира", а після вибуху втекла до Естонії.

Прямий ефір