10 медалей, зокрема 2 "золота" — українські підсумки європейської першості з боксу

Юрій Захареєв. Фото: facebook

Українські боксери вибороли дві золоті медалі на чемпіонаті Європи серед спортсменів віком до 22 років у Хорватії. Напередодні перемогу отримала Кароліна Махно. А сьогодні, 23 березня, ввечері знову пролунав український гімн та замайорів синьо-жовтий прапор. Тепер — завдяки Юрію Захарєєву, передає "Дом" з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Він став чемпіоном Європи з боксу серед спортсменів віком до 22 років. У фінальному поєдинку у ваговій категорії до 71 кг українець переміг суперника з Уельса Гарана Крофта. Загалом на європейській першості в Хорватії українські боксери здобули 10 медалей: 2 "золота", 3 "срібла" і 5 "бронз".

• Олеся Крисюк (81 кг).

Варто зазначити, що ще до початку змагань національна команда оголосила, що кожна здобута перемога на турнірі буде присвячена загиблим воїнам Збройних сил України. Водночас збірні РФ та Білорусі відсторонені від участі в усіх змаганнях за рішенням Міжнародної боксерської асоціації (IBA) через військове вторгнення в Україну.