Украина наш дом

"Коли дуже рівна спина, жоден москаль на неї не сяде": Оля Цибульська у проєкті "Муз_Оборона"

Українська співачка авторка пісень, теле- та радіоведуча Оля Цибульська стала гостею нового випуску програми #Муз_Оборона на каналі "Дом". Артистка розповіла про перші дні війни, про батьків в окупації, важку дорогу на Захід та виступи перед військовими. А також виконала дві свої пісні — "Минає день" та "Сьогодні".

Свою творчу кар'єру Оля Цибульська розпочала з перемоги у "Фабриці зірок" 2007 року. Після цього вона стала відомою телеведучою і провела понад 600 весільних заходів, що є абсолютним рекордом в Україні. Жодна з тих пар, каже артистка, ще не розлучилася. Також Оля є знавчинею інтелектуального клубу "Що? Де? Коли?". На її рахунку безліч виступів по всій країні та яскраві дуети.

Попри щільний графік співачка встигає бути щасливою дружиною та мамою семирічного Нестора. Коли почалася повномасштабна війна, Олін чоловік погодився вийти з тіні. До того співачка не розкривала особу свого коханого і батька Нестора — Сергія. Після 24 лютого Оля продовжує виступати, але тепер для переселенців та військових.

Пізно ввечері 23 лютого артистка повернулася додому зі зйомок. Згадує, що тоді серед людей вже ходили розмови про те, що скоро почнеться. Але артистка старалась не звертати не це увагу і "тривожну валізу" не складала.

"Близько п'ятої ранку я підірвалася від вибуху. В сусідів відкриваються двері вони з валізами вилітають зі своїх квартир і біжать. Я розбудила чоловіка. Ми стояли хвилин 10 і плакали. Не знали, що робити", — згадує Оля.

Пара вирішила не будити Нестора одразу. Намагалися таким чином хоч на трохи продовжити його безтурботний дитячий сон.

Оля Цибульська. Фото: kanaldom.tv

Батьки співачки, Павло та Наталя, перебували в Ірпені. Брат Сергій з вагітною дружиною — у Броварах. Жінка народжувала під звуки вибухів в підвалі.

Перші ночі з 24 лютого Оля Цибульська разом із чоловіком та сином провела в підземному паркінгу будинку. Зізнається, що більше за все переживала за сина.

"Нестор спочатку думав, що це якась гра. Що ми падаємо на підлогу, я кричу, щоб відкривав рот, закриваю йому вуха. Коли побачив людей зі зброєю поруч, зрозумів, що це вже не ігри. Його постійно трясло. Він плакав і кричав", — каже Цибульська.

За квартал від будинку співачки чоловіка в його автівці переїхав російський танк. Тоді коханий Олі вирішив, що треба їхати на Західну Україну. Мости до Ірпеня були підірвані, тож батьки співачки опинилися в окупації, а допомогти їм не було можливості.

"Це була найстрашніша дорога в моєму житті. Авто з людьми розстрілювали прямо на дорозі. Я боялася, що це станеться з нами, що в машині буде моя дитина", — зізнається Оля.

У першу ніч на Заході, у відносній безпеці, родина не спала. А доки не врятували батьків з Ірпеня, артистка не могла спокійно жити. Батьківська квартира зараз повністю зруйнована: немає вікон, впала стеля і кілька стін.

Оля Цибульська. Фото: kanaldom.tv

За допомогу у створенні пісні "Минає день" Оля Цибульська вдячна своїм шанувальникам і підписникам у соцмережах. Вона попросила надіслати їй ті повідомлення, які вони пишуть своїм коханим на передовій. Тепер ці тексти можна побачити у відео на пісню.

"Пісня "Минає день" повернула мене до життя. Вона про справжню любов, про таку, яку неможливо пояснити словами. Важливо говорити одне одному: "Минає день, а я люблю тебе ще більше, ніж учора", — каже співачка.

Нині Оля Цибульська активно виступає перед військовими та дає благодійні концерти. Каже, коли виступає перед українськими захисниками, хочеться їх цілувати і брати автографи, бо саме вони зараз — справжні зірки. Вірі у майбутнє і один в одного присвячена пісня "Сьогодні".

"Живеш сьогодні і завтра будеш теж" — це дуже важливі слова. Я хочу, щоб це стало внутрішньою молитвою кожного. Ми всі пережили історію, коли усе життя склалося в одну сумку. Співати для мене зараз — це жити, допомагати наблизити перемогу. Це мій фронт. Коли дуже рівна спина, жоден москаль на неї не сяде", — вважає Оля Цибульська.

Читайте також:

Прямий ефір