Украина наш дом

Амадор Лопес: "У мене нарешті є паспорт супергероя — український!"

Амадор Лопес. Фото: kanaldom.tv

Людина, яка залишилася в Україні, попри війну. Шоумен, який надихається зведеннями з фронту і готовий віддати останнє задля нашої перемоги. У студію "Ранку Вдома" завітав співак Амадор Лопес. Він не тільки розповів про те, як йому вдається триматися і писати нові пісні, а й про виступи перед військовими та український паспорт. Також заспівав абсолютно нову пісню "Дівчина Козаче".

Ведучі — Лілія Ребрик та Костя Октябрський.

Як ти?

— Все буде Україна. Тримаюся, як справжній українець роблю все для перемоги. Ми з командою працюємо, співаємо, танцюємо. Зараз треба встигати все й одразу. Я завжди намагався тільки позитив давати людям, від мене цього усі очікували. Я намагаюсь наповнюватися для того, щоб дарувати позитив людям. Мені дуже допомагає музика, танці й друзі. Зведення з фронту, коли ЗСУ знищує ворога, це теж бадьорить. До речі, в мене з'явився паспорт супергероя. Я отримав українське громадянство.

Чи не шкодуєш ти про те, що залишився в Україні?

—Я навпаки пишаюсь тим, що я українець. Пишаюсь, бо я невелика частинка великого народу. Народу, котрий постійно намагається жити в демократії, показує приклад світові. Хочу, щоб усі зрозуміли нарешті хто така Україна. 

Де та як ти зустрів війну?

—Вдома, я спав. Не вірив у те, що може таке статися у сучасному світі. Ускладнювало ситуацію ще й те, що біля мене була мама, яка втекла від громадянської війни у Венесуелі. Мама була в шокові, втім швидко мене заспокоїла і запевнила, що все буде добре.

Розкажи про свою діяльність після 24 лютого.

—З початку війни я почав робити різні заходи для дітей, майстеркласи, концерти у бомбосховищах, в метро. Готував їжу для переселенців, мені так було легше, бо я був зайнятий. Потім мене покликали на виступ перед нашими героями. Я не знав, як відреагувати, бо в мене всі сумні пісні, або карнавал. Але мене заспокоїли, бо військові якраз хотіли такого. Під час першого виступу найбільше мене вразили жінки, які служать у ЗСУ. Загалом я зрозумів, що треба надихати наших герої, щоб вони йшли до перемоги. Я роблю це, як вмію.

Звідки черпаєш натхнення для творчості?

— Дуже складну зараз заробляти, бо шоубізнес помер. Але писати пісні, знімати кліпи треба. Тож я приєднався до культурного фронту й пишу нову музику, танцюю. Написав навіть пісню. Дуже хотів, щоб вона була саме для дівчат. Взагалі у нас в країні правильна інформаційна політика. Ми вистоїмо, будемо співати й танцювати, волонтерити, ходити на роботу. Ми будемо жити.

Також цікаві гості "Ранку Вдома": Про україномовний альбом, відповідальність та розлучення: інтерв'ю з Надею Дорофєєвою

Прямий ефір