Украина наш дом

Зізнання в провокаційних обстрілах і свідчення про накопичення військ РФ — оприлюднено розмови бойовиків "Л/ДНР" (АУДІО)

Наслідки обстрілів на Донбасі. Фото: Facebook/Евгений Каплин

Служба безпеки України сьогодні, 22 лютого, оприлюднила записи розмов членів незаконних збройних формувань, які днями обстрілювали мирне населення на Донбасі. Також опубліковано фрагменти розмов мешканців окремих районів Луганської та Донецької областей, які говорять про те, що обстріл здійснюють винятково з окупованої території, інформує "Дом".

Окрім того, в оприлюднених записах співрозмовники:

  • між собою зізнаються, що самі влаштовують провокації та обстрілюють мирне населення;
  • обговорюють накопичення російських військ, зокрема залучення чеченців "полку Кадирова";
  • дивуються, що сили ЗСУ "не ведуться" на провокаційні обстріли бойовиків;
  • розповідають, що самі ж бойовики влучили "в будку в Росії" (пізніше ФСБ назвала це "обстрілом прикордонного пункту РФ у Ростовській області");
  • підтверджують, що їхні снаряди потрапили у Луганську теплоелектростанцію (внаслідок чого місто Щастя залишилося без електро-, водо- і теплопостачання) тощо.

"Вказані розмови вдалося отримати в ході контррозвідувальної роботи СБУ, яка ведеться для відсічі та стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях. Матеріали розсекретили й оприлюднили з дозволу слідчих СБУ, щоб показати, хто насправді відповідальний за нагнітання ситуації на сході України", — повідомили в Службі безпеки України.

Читайте також: Обстріли на Донбасі можуть бути не лише провокаціями, а підготовкою РФ до бойових дій, — експерт

Прямий ефір