Украина наш дом

"Жодної істерики, жодних нервів": Дмитро Кулеба поділився, як його діти адаптувалися до війни

Дмитро Кулеба та Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ексклюзивному інтерв’ю Олені Кравець на каналі "Дом" розповів, як діти дають йому сили рухатись вперед, чому вони навчили його під час війни та поділився історією про доньку Любу і її реакцію на ракетний обстріл Києва.

Дмитро Кулеба — батько двох дітей, 11-річної Люби та 16-річного Єгора. У розмові з Оленою Кравець він відзначив, що саме діти і думка про їхнє майбутнє дають сили працювати в найважчі моменти.

"Діти дуже мотивують на перемогу, коли реально важко, коли бувають моменти, що ти починаєш уже падати. І тут ти розумієш, що ти хочеш, щоб твої діти були щасливі, щоб вони жили в цій країні і щоб ця країна була безпечною і багатою. Ти тоді встаєш, обтрушуєш плечі і йдеш далі працювати", — говорить Дмитро Кулеба.

Олена Кравець, мама трьох дітей, зауважила, що діти вчать нас багато чому, і запитала свого гостя, чого навчили його діти за остання місяці. Дмитро Кулеба розповів, що діти вражають його своєю розсудливістю, вмінням адаптуватися до обставин, оптимізмом і вірою, що все буде добре. 

"Ця війна — це такий супертест на стосунки з дітьми і їх переосмислення. Коли я з Єгором зараз спілкуюсь, і з Любою, якій одинадцять, то вони навчили мене, що діти все розуміють. І вони дуже добре вміють адаптувати себе, обирати правильну модель поведінки для нової реальності. І я бачу, як мої діти, від яких я ніколи цього не очікував, стали більш відповідальними, більш розсудливими. Ось, коли була ця масована ракетна атака (йдеться про обстріл 15 листопада — ред.), в мене був у гостях голландський міністр, я кажу: "Стоп! Перерва в переговорах. У мене діти". І я відразу відправив Єгору повідомлення, Любі повідомлення. Вони дуже чітко відповіли: жодної істерики, жодних нервів, всі все розуміють, знають, що є певний алгоритм поведінки. І ввечері я подзвонив Любі, дитині, яка просиділа у школі в підвалі майже весь день, ізольована від усіх, телефони потім теж не працювали. Я запитав: "Люба, як справи? " І вона каже: "Дуже, дуже класно". Після всього дитина сповнена оптимізму і віри в те, що все класно — це те, чого треба вчитися у наших дітей" — переконаний Дмитро Кулеба.

Повна версія інтерв’ю: Ставлення у світі до українців, повернення "МакДональдза" та бульдог Марік з Маріуполя: відверта бесіда з Дмитром Кулебою у "Тихому вечорі з Оленою Кравець"

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба став гостем проєкту "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом". В ексклюзивному інтерв’ю Олені Кравець міністр пригадав, як зауваження сина Єгора про несправедливість того, що "МакДональдз" закрився в Україні, підштовхнуло його порушити це питання в одній із розмов з державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

Також гостями Олени Кравець стали легендарний американський комік Девід Леттерман, волонтер, в минулому відомий ведучий, Денис Христов, популярний співак Сергій Бабкін.

Дивіться "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" кожного суботнього вечора, а також на сайті та на YouTube-майданчику каналу "Дом".

Прямий ефір