Украина наш дом

Зеленський назвав головну помилку Разумкова (ВІДЕО)

Владимир Зеленский. Фото: kanaldom.tv

Основне протиріччя щодо спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова полягає в тому, що він не поділяє програмні моменти партії "Слуга народу", які підтримали 73% українців, обираючи президента у 2019 році. Про це сьогодні, 2 жовтня, на полях виїзної наради парламентської фракції "Слуга народу" в Трускавці заявив президент України Володимир Зеленський, інформує кореспондент телеканалу "Дом".

"Питання про Дмитра Олександровича [Разумкова] — це для мене не питання. Я вважаю, що це внутрішньофракційне питання. Вважаю, що велика помилка з боку Діми або консультантів, які з ним зараз працюють, що він виносить ці питання в публічну сферу, в медіа. Хоча секретів ніяких немає", — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що в оцінці будь-якої посадової особи, яка представляє "Слугу народу", він спирається на програмні положення партії.

"Програма партії — це для мене як меню. Якщо ми боремося з олігархами — підпишіть закон. Не підписуєте? Шукайте іншу команду. Якщо ви віддаєте себе боротьбі з людьми, які робили все, щоб ми не були єдиною країною, якщо ви підтримуєте санкції щодо них, то ми — разом", — пояснив Зеленський.

Він наголосив, що проблема не в особистості Дмитра Разумкова.

"А в тому, що якщо ти не підтримуєш боротьбу з олігархами, не підтримуєш санкційну політику, наприклад, щодо пана Медведчука та інших, то я вважаю, що у цих людей просто інші політичні погляди. І це нормально. Ми живемо в демократичній державі. Але якщо погляди відрізняються від поглядів понад 200 людей [фракції "Слуга народу"], від 73% [українців], які віддали голоси саме за програму партії "Слуга народу"... Ми ж нічого іншого, крім виконання цієї програми, не робимо. І якщо твої погляди інші — значить, ти живеш своїм особистим життям", — резюмував президент.

Читайте також: "Дурня та маячня": Арахамія про розмову з Коломойським щодо відставки Разумкова (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія ініціював збір підписів народних депутатів за відставку спікера ВРУ Дмитра Разумкова.

Прямий ефір