За "золото" Олімпіади змагатимуться двоє українських борців (ВІДЕО)

Бой Жана Беленюка. Фото: noc-ukr.org

Як мінімум, срібні медалі Олімпійських ігор в Токіо забезпечили собі двоє українських борців греко-римського стилю. Жан Беленюк у пів фіналі категорії до 78 кг з рахунком 7:1 переміг хорвата Івана Гуклека, а Павріз Насибов у вазі до 67 кг здолав суперника з Єгипту Мохамеда Ібрагіма Ель-Саєда — 7:6, інформує "Дом".

Обидва спортсмени завтра, 4 серпня, поборються за чемпіонські титули у своїх категоріях. Представниця жіночої боротьби Ірина Коляденко у вазі до 62 кг програла пів фінал і завтра проведе поєдинок за "бронзу".

Легкоатлетка Марина Бех-Романчук посіла п'яте місце у фіналі стрибків у довжину. З п'яти спроб — тільки одна була результативна. У чотирьох був заступ. Чоловік Марини, плавець Михайло Романчук, завоював в Токіо дві медалі — "срібло" та "бронзу", тому сім'я не залишилася без олімпійських нагород. Спортивний гімнаст Петро Пахнюк у вправах на брусах посів сьоме місце.

Як повідомлялося раніше, "перша ракетка" України Еліна Світоліна вперше в історії України завоювала олімпійську медаль.