Украина наш дом

За перемогу — 100 тис. дол : на Чемпіонат світу з боксу відправляється збірна України (ВІДЕО, ФОТО)

Учебно-тренировочный сбор в "Конча-Заспе". Фото: kanaldom.tv

Національна збірна України з боксу готується боротися за медалі Чемпіонату світу. Він відбудеться у Белграді (Сербія) з 24 жовтня по 6 листопада. Напередодні від'їзду боксери провели відкрите тренування в олімпійському навчально-спортивному центрі "Конча-Заспа", повідомляє "Дом".

Навчально-тренувальний збір національної команди почався у "Конча-Заспі" 9 жовтня. У ньому беруть участь 40 боксерів. З них 13 поїдуть на Чемпіонат світу до Белграду. Саме стільки вагових категорій представлено на змаганнях.

Навчально-тренувальний збір у "Конча-Заспі". Фото: kanaldom.tv

На завершальних тренуваннях перед поїздкою на "боксерський мундіаль" спортсмени відпрацьовують техніко-тактичні комбінації у парах.

"На Олімпіаді було 8 вагових категорій, зараз — 13. У короткі терміни ми провели чемпіонат України. Подивилися хлопців у 13-ти вагових категоріях. І всі, хто став чемпіоном України, представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті світу", — пояснив головний тренер національної збірної України з боксу Леонід Лоївський.

Навчально-тренувальний збір у "Конча-Заспі". Фото: kanaldom.tv

Пропустить цей світовий чемпіонат лідер української чоловічої збірної Олександр Хижняк. Срібний призер Олімпійських ігор у Токіо-2020 буде відпочивати до кінця року після виснажливого п'ятирічного олімпійського циклу. У його відсутність капітаном команди стане 28-річний боксер суперважковаговик Цотне Рогава.

"Це додаткова мотивація для мене, щоб почати добре. І щоб хлопці надихалися, один одного підтримували. Ця велика відповідальність на мені буде. Не будемо підводити команду. Будемо всіх "рвати", так би мовити", — сказав Рогава.

Навчально-тренувальний збір у "Конча-Заспі". Фото: kanaldom.tv

Юрій Захарєєв у цьому році став Чемпіоном світу серед молоді, тепер побореться за медаль дорослої світової першості у категорії до 71 кг.

"Буду намагатися, я готовий. Поїдемо і покажемо свій результат. На скільки ми підготувалися і на скільки ми готові до такого переходу у дорослий бокс", — сказав спортсмен.

Переможцям і призерам майбутнього Чемпіонату світу вручать медалі, виготовлені з цільного золота, срібла і бронзи. Преміальні також будуть рекордними — 100 тис. дол. за перше місце.

"Ми, безумовно, сподіваємося на те, що медалі будуть. І я впевнений, що ми у будь-якому випадку будемо виглядати гідно, як країна, яка одна з кращих в Європі по боксу", — сказав перший віцепрезидент Федерації боксу України Дмитро Шенцев.

Чемпіонат світу у Сербії стане рекордним і за кількістю учасників — 650 боксерів зі 105 країн.

Прямий ефір