Украина наш дом

За 9 днів роботи "зернового коридору" з трьох портів України експортовано понад 370 тисяч тонн аграрної продукції

Балкер - панамакс OCEAN LION. Фото: Facebook/ Адміністрація морських портів України

Понад 370 тисяч тонн аграрної продукції експортовано з українських морських портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний" за дев'ять днів роботи "зернового коридору" Про це сьогодні, 9 серпня, повідомляє пресслужба державного підприємства "Адміністрація морських портів України", інформує "Дом".

"Взагалі, за дев’ять днів роботи "зернового коридору" з українських портів вийшли 12 суден, які вивезли понад 370 тис. тонн агропродукції до семи країн світу та одне судно зайшло до порту "Чорноморськ" під навантаження", — йдеться у повідомленні.

Сьогодні вранці два судна вийшли із порту "Чорноморськ" із загальним обсягом вантажу 70 тис. тонн продовольства.

Судно RAHMI YAGCI доставить 5300 тонн продовольства до Туреччини, ще майже 65 000 тонн кукурудзи — балкер панамакс OCEAN LION доставить до Південної Кореї.

"Планомірно рухаємось до наміченого амбітного плану — перевалки 3 та більше мільйонів тонн продовольства на місяць через порти Великої Одеси", — зазначив керівник Адміністрації морських портів України Олексій Востріков.

Читайте також: Майже 170 тис. тонн агропродукції: другий караван суден вийшов із портів Одеської області (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, "зерновий коридор" запрацював із 1 серпня, коли перше судно з українським продовольством, а саме з 26 тис. т кукурудзи, вийшло з Одеського порту.

Раніше повідомлялося, що 22 липня в Стамбулі були підписані угоди щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з портів України, вони діятимуть протягом 120 днів. Ідеться про розблокування трьох портів: "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний".

Прямий ефір