Украина наш дом

З Донеччини до Кіровоградської області вже виїхали три евакуаційні поїзди, — Кириленко (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: uz.gov.ua

Три евакуаційні поїзди виїхали у серпні з Донецької області до Кіровоградщини. Про це сьогодні, 4 серпня, повідомляє голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, інформує "Дом".

"У серпні до Кіровоградщини виїхали вже три евакуаційні поїзди. Можливістю безкоштовно покинути область скористалися вже 356 осіб. Всі вони забезпечуються тимчасовим житлом, виплатами для ВПО та соціальними послугами", — написав очільник області.

Він наголосив, що всі, хто не задіяний у роботі критичної інфраструктури, повинні виїхати з Донеччини. Особливо важливо це напередодні опалювального сезону.

Нагадаємо, раніше Кириленко заявляв, що Донецька область готується до проходження осінньо-зимового періоду в умовах відсутності в регіоні газу. Гранично допустима

Рішенням Кабміну створено координаційний штаб по евакуації з Донеччини, який очолила Ірина Верещук. До штабу увійшли представники міністерств, силових відомств та ОВА.

Президент України Володимир Зеленський повідомляв, що вже є урядове рішення про обов’язкову евакуацію з Донецької області. Для людей організовується повний супровід, повна допомога — і логістична, і виплати.

Прямий ефір