Украина наш дом

"Я б собі такого робити не дозволив": Віталій Козловський відверто розповів про наболіле

Віталій Козловський. Скріншот: kanaldom.tv

В ексклюзивному інтерв'ю з Олегом Борисовим у підкасті "Олега Френди" на каналі "Дом" співак і музикант Віталій Козловський зізнався, на якому етапі перебуває 12-річний скандал із його колишнім продюсером Ігорем Кондратюком і як сьогодні ставиться до цієї ситуації.

Віталій Козловський останнім часом неохоче говорить про тривалий скандал з його колишнім продюсером Ігорем Кондратюком. Однак у підкасті "Олега Френди" вирішив розставити всі крапки над "і" у нашумілій історії.

"Моя проблема у тому, що я надемоційна людина, але мені це дуже допомагає в творчості. Якби я не був емоційним то не міг би писати пісень. Коли почалася ця війна, я багато чого для себе зрозумів, стосовно справедливих і несправедливих речей. І сьогодні я не поважаю людей, які несправедливо роками кошмарять інших. Як, наприклад Путін кошмарить Україну", — каже Віталій.

Особиста війна артиста триває вже більше 10 років — з 2012-го. Козловський запевняє, що історія не завершена і йому досі болить те, що колишній продюсер не залишає його в спокої.

"Я не можу спокійно на нього реагувати. Він для мене не є людиною. Бо я б собі, наприклад, такого робити не дозволив з іншими. Ба більше, якщо брати нас, то я в порівнянні з ним — молокосос. Це те ж саме, що я зараз почав кошмарити якогось пацана і не давав би йому нормально жити. Все, що міг, я про нього сказав. Особисто я його не поважаю, а за все, що міг уже подякував", — додав Козловський.

Артист наразі бажає лише, щоб його залишили у спокої. Він продовжує виплачувати штрафи, загальна чисельність яких вже перевищила два мільйони, і виправляти свої помилки.

"Зараз я розумію, що кінець у тому, щоб стати дуже успішним, заробити багато грошей, частку яких кинути йому на стіл, і забути про це, як про страшний сон. Просто мені досі не зрозуміло, як можна бути такою злою людиною, щоб витрачати свій час і гроші для того, щоб комусь щось довести. Але я розумію, що для того, щоб бути тим, хто я є, мені потрібно було пройти через всі ті емоції та помилки. Вони мені були необхідні. Сьогодні я пишаюся тим, що робив багато помилок і можу їх визнати. Так, я робив помилки. Мені гірко за них, але без них, я напевно, не розумів би багатьох людей", — розповів Віталій Козловський у підкасті.

Читайте також: Новий альбом, новорічні традиції та село майбутнього: Wellboy в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Прямий ефір