Украина наш дом

"Я календар перегорну і знов репресії Кремля" — акція на підтримку затриманих кримських татар відбулася у Києві (ФОТО)

Акция у здания посольства РФ в Киеве. Фото: kanaldom.tv

Сьогодні, 5 вересня, під будівлею Посольства Російської Федерації у Києві відбулася акція на підтримку кримських татар, яких затримали на окупованому півострові 3 і 4 вересня, повідомляє "Дом".

Акція біля будівлі Посольства РФ у Києві. Фото: kanaldom.tv

До будівлі відомства прийшли активісти, політики та колишні політв'язні з вимогами звільнити кримських татар. В руках у людей були плакати зі слоганами: "Я календар перегорну і знов репресії Кремля", "Руки геть від Qirimli".

Акція біля будівлі Посольства РФ у Києві. Фото: kanaldom.tv

Читайте також: Били та силою заштовхували до поліцейських автобусів — у Криму незаконно затримали понад 50 громадян (ВІДЕО)

Нагадаємо, протягом 3 і 4 вересня в окупованому Криму відбулися незаконні обшуки та затримання. Так окупаційні силовики затримали першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла і ще чотирьох кримських татар — Азіза Ахтемова, Асана Ахтемова, Шевкета Усеінова та Ельдара Одаманова.

У відповідь на це 4 вересня родичі затриманих і небайдужі кримчани вийшли з акцією протесту в Сімферополі. В результаті силовики затримали близько 50 учасників акції.

Прямий ефір