Украина наш дом

Питання автоматичного продовження карток "Ощадбанку" для ВПО розглядають у ТКГ

Карта "Ощадбанку" для ВПО. Фото: oschadbank.ua

У Тристоронній контактній групі (ТКГ) розглядають можливість поновлення автоматичного продовження карток "Ощадбанку" для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Про це у програмі "Взгляд с Банковой" телеканалу "Дом" повідомив речник української делегації у ТКГ Олексій Арестович.

"Цим питанням займається соціально-економічна підгрупа ТКГ, яку очолює Вікторія Страхова. Такі питання відбуваються практично автоматично, успішно. Тобто уряд, ТКГ та "Ощадбанк" ухвалюють рішення про автоматичне продовження карток без ідентифікації особистості, бо через закриті з того боку КПВВ (контрольні пункти в'їзду-виїзду, — ред.) людей просто не випускають сюди, щоб пройти ідентифікацію", — пояснив він.

Арестович нагадав, що уряд України ухвалив постанову і створив можливість проходити ідентифікацію онлайн.

"Починаючи з нового року пенсіонери, які встановили собі застосунок "Дія", зможуть проходити ідентифікацію на сайті Пенсійного фонду України за допомогою електронного підпису, який вони згенерують у "Дії", — уточнив речник ТКГ.

Повна версія інтерв'ю: Карти "Ощадбанку" для ВПО та застосування Bayraktar на Донбасі: "Взгляд с Банковой" з Олексієм Арестовичем

Нагадаємо, що з 1 січня 2022 року "Ощадбанк" припиняє подальше автоматичне продовження дії карток для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Для інших клієнтів цю норму було запроваджено ще у жовтні 2020 року.

Читайте також: Чекайте на SMS: чому не продовжуватимуть карти для переселенців, пояснили в "Ощадбанку"

Прямий ефір