Украина наш дом

В українській військовій формі: СБУ затримала нардепа Віктора Медведчука (ФОТО)

Віктор Медведчук. Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України затримала народного депутата України Віктора Медведчука. Про це сьогодні, 12 квітня, повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує "Дом".

"Проведено спецоперацію завдяки СБУ. Молодці! Деталі згодом. Слава Україні!" — написав президент у Telegram.

У свою чергу в СБУ зазначили, що від покарання Медведчуку втекти не вдасться.

"Ти можеш бути проросійським політиком і роками працювати на державу-агресора. Ти можеш ховатися від правосуддя останнім часом. Можеш навіть одягнути українську військову форму для маскування… Але чи допоможе тобі це втекти від покарання? Аж ніяк! Кайдани чекають на тебе. І на таких же зрадників України, як ти!" — йдеться у повідомленні СБУ.

Де саме та як затримали Медведчука, поки що не повідомляється.

"Дякую усім співробітникам СБУ, зокрема слідчим і контррозвідникам української спецслужби, які, виконуючи доручення президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука. Жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за законом України. За всією суворістю, за всі злочини сьогодення, до яких призвели його особисті дії зокрема", — зазначив голова СБУ Іван Баканов.

Віктор Медведчук. Фото: president.gov.ua
Віктор Медведчук. Фото: ssu.gov.ua

Читайте також: Тепер Медведчук вимагатиме звільнення з-під домашнього арешту, — Лещенко про рішення суду щодо Порошенка

Нагадаємо, Віктора Медведчука підозрюють у державній зраді, сприянні діяльності терористичної організації та інших злочинах. У травні 2021 року суд ухвалив взяти Медведчука під цілодобовий домашній арешт, рішення було продовжено до 10 березня 2022 року. Проте 27 лютого 2022 року стало відомо, що Медведчук втік із-під домашнього арешту. Напередодні перед його маєтком у Києві помітили машини, на які вантажили речі. 18 березня суд дозволив заочно заарештувати Медведчука.

Прямий ефір