Украина наш дом

В Україні зросла кількість дітей, які дістали поранень внаслідок збройної агресії Росії — дані ювенальних прокурорів

Ілюстративне фото: Facebook

Кількість дітей, поранених в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії, зросло до 705. Про це сьогодні, 10 серпня, повідомляє Офіс генерального прокурора, інформує "Дом".

"Понад 1066 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Станом на ранок 10 серпня 2022 року офіційне число дітей-жертв за добу не змінилося — 361. Зросла кількість поранених — понад 705", — йдеться у повідомленні.

За даними ювенальних прокурорів, 10 серпня внаслідок обстрілу Миколаєва отримала поранення 13-річна дівчинка, 8 серпня внаслідок обстрілу Авдіївки Донецької області поранено 16-річного хлопця.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 372, Харківській — 197, Київській — 116, Чернігівській — 68, Луганській — 61, Миколаївській — 60, Херсонській — 55, Запорізькій — 40.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їхнього встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Читайте також: "Безпечна школа": 20 шкіл у відносно безпечних областях України оберуть для облаштування сучасних укриттів

Прямий ефір