Украина наш дом

У Генасамблеї ООН Зеленський може брати участь онлайн, — Кулеба (ВІДЕО)

Генасамблея ООН. Фото: depositphotos.com

До засідань Генасамблеї ООН президент України Володимир Зеленський може приєднатися онлайн. Про це сьогодні, 9 вересня, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "Дом".

Він зазначив, що можливий і очний візит президента до США для участі у Генеральній асамблеї ООН. Але поки остаточного рішення з цього приводу немає.

"Можливість здійснення такого візиту зараз опрацьовують. Але остаточних рішень ще немає, тому що формат участі у Генеральній асамблеї передбачає можливість також і онлайнвиступу", — сказав Кулеба.

Міністр додав, що формат участі Володимира Зеленського ще обговорюють.

"Для президента України важливо, щоб кожен його візит був змістовним і результативним, тому ми ухвалимо рішення про те, чи буде цей візит фізичним на Генеральну асамблею чи це буде онлайнвізит", — резюмував Кулеба.

Читайте також: Зеленський знову відвідає США, — Никифоров

Нагадаємо, 14 вересня відкривається 76-а сесія Генасамблеї ООН, яка відбудеться у Нью-Йорку (США). Загальні дебати триватимуть з 21 до 27 вересня. Спочатку прессекретар українського лідера Сергій Никифоров повідомив, що планується поїздка Володимира Зеленського до США.

Прямий ефір