Украина наш дом

Утік з-під арешту 23 лютого і переховувався в приватному будинку в Києві — свідчення охоронця про Медведчука (ВІДЕО)

Віктор Медведчук. Фото: Zelenskiy/Official

Народний депутат із "Опозиційної платформи — За життя" Віктор Медведчук втік із-під домашнього арешту вночі 23 лютого. Про це заявив його багаторічний охоронець Андрій Таран, свідчення якого сьогодні, 13 квітня, оприлюднила Служба безпеки України, інформує "Дом".

Він повідомив, що 23 лютого вночі він здійснив два виїзди навколо об'єкту на вулиці Медвинській, де перебував Медведчук, щоб відволікти увагу співробітників поліції, які були закріплені за цим об'єктом. Утретє виїхав уже з Медведчуком. Нардепа доставили в приватний будинок за адресою вул. Яслинська, 11-в, який за легендою нібито орендує сім’я з Італії. Туди ж згодом привезли кухаря Медведчука.

Зі слів охоронця випливає, що аж до затримання СБУ Медведчук ховався саме в цьому будинку та сподівався, що його вивезе Федеральна служба безпеки Росії. Такі слова охоронець чув у бесідах Медведчука з дружиною Оксаною Марченко. Також він чув, що тікати нардеп буде, найімовірніше, через Придністров'я, "бо Білорусь та Росія вже закриті".

У день остаточної втечі, за словами Тарана, за Медведчуком приїхав чоловік у чорному одязі з жовтим пакетом. Вони піднялися нагору, за 10 хвилин вийшли, Меведчук був уже в українській військовій формі, балаклаві та кепці.

Читайте також: ФСБ планувала переправити Медведчука до Придністров'я: як СБУ поламала план РФ — деталі спецоперації від Баканова

Нагадаємо, 12 квітня президент України Володимир Зеленський повідомив, що Служба безпеки України затримала народного депутата Віктора Медведчука. Зеленський супроводив повідомлення фотографією затриманого нардепа у наручниках, одягненого у форму ЗСУ.

Читайте також: Затримання Медведчука та втрати окупантів: Зеленський підбив підсумки 48-го дня російсько-української війни (ВІДЕО)

Прямий ефір