Украина наш дом

Уряд виділив 44,3 млн гривень для отримувачів грантів на розвиток переробного бізнесу в Україні

Гривна. Фото: 24tv.ua

Уряд погодив виділення 44,3 мільйона гривень з резервного фонду для фінансування проєктів перших переможців програми грантів на розвиток переробного бізнесу. Про це сьогодні, 10 серпня, повідомила пресслужба Міністерства економіки України, інформує "Дом".

Серед проєктів, у які будуть спрямовані кошти, — запуск лінії з виробництва дроту, розширення виробництва дитячих іграшок, закупівля сучасного обладнання для розширення виробництва м’ясо-ковбасних виробів, придбання лінії електрооптичного сортування для перероблення і консервування фруктів та овочів та інші.

Реалізація перших проєктів у сфері переробки дасть змогу забезпечити роботою 150 людей.

"Створення близько 75 тисяч робочих місць протягом року та поява нових підприємств, які створюватимуть якісну українську продукцію, — таких результатів очікуємо від втілення програми грантів для розвитку переробної промисловості", — зазначила перша віцепрем’єр-міністерка — міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Загалом з початку запуску програми грантів для переробних підприємств українці подали 574 заявки на участь через портал "Дія". 65% заявників планують витратити кошти на обладнання, 22% — на введення устаткування в експлуатацію, 13% — на доставку техніки.

Серед найпопулярніших напрямів, у яких підприємці реалізують свої проєкти: виробництво товарів та оптова торгівля ними — 4,5%, лісопильне та стругальне виробництво — 4,1%, перероблення зернових, бобових культур і насіння олійних культур — 3,8%, виробництво м'ясних продуктів та м’яса — 3,2%.

Читайте також: Уряд запускає програму підтримки українських машинобудівників — подробиці від Мінекономіки

Прямий ефір