Украина наш дом

Український фільм "Ти мене любиш?" про часи перед розпадом СРСР покажуть на Берлінському кінофестивалі

Кадр із фільму "Ти мене любиш?" Тоні Ноябрьової

Український фільм "Ти мене любиш?" Тоні Ноябрьової покажуть у програмі "Панорама" на Берлінському кінофестивалі. Про це повідомляє "Дом" з посиланням на Держкіно.

Події "Ти мене любиш?" розгортаються напередодні розпаду СРСР. У центрі сюжету — 17-річна Кіра, яка "стає свідком розлучення батьків, розпаду однієї країни та народження іншої".

"Це особиста історія мого дорослішання та становлення покоління. Це моя пісня про прощання з дитячими ілюзіями й про відчайдушні пошуки кохання. Я хотіла, щоб аудиторія фізично відчула, як наше минуле вислизає, немов пісок крізь пальці. Моя Кіра — символ мого покоління, першого покоління незалежної України", — розповіла режисерка. 

"Панорама" — програма Берлінського кінофестивалю, яка збирає фільми з усього світу з яскраво вираженим політичним, гендерним або соціальним контекстом. До неї зазвичай відбирають нестандартні стрічки, а головний приз вручає глядацьке журі.

На Берлінале, що проходитиме з 16 по 26 лютого, теж покажуть українські фільми "Залізні метелики" Романа Любого про збиття рейсу MH17, короткометражний фільм Надії Парфан "Це побачення" про Київ в умовах війни і фільм "Суперсила" Шона Пенна про війну в Україні.

Читайте також: Український фільм "20 днів у Маріуполі" показали на кінофестивалі "Санденс"

Прямий ефір