Українка завоювала "срібло" на Кубку світу з біатлону (ФОТО)

Українська спортсменка Юлія Джима виборола "срібло" в індивідуальній гонці Кубка світу з біатлону, який відбувається в італійському Антгольці.

Про це повідомляє "Дом" із посиланням на Biathlon.com.ua.

Українка пройшла 15-кілометровий маршрут з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах.

"Юлія Джима стала єдиною біатлоністкою з 95, що стартували, яка закрила всі мішені в цій гонці і, показавши в черговий раз кращу в команді і досить непогану в цілому швидкість, першою з українців у цьому сезоні піднялася на подіум гонки Кубка світу", — йдеться у повідомленні.

Нашу спортсменку змогла перегнати лише біатлоністка з Австрії Ліза-Тереза Хаузер, яка дісталася фінішу на 43,7 секунди раніше. Бронзову медаль завоювала француженка Анаїс Шевальє-Буше.

Українка Олена Підгрушна на змаганнях фінішувала 16-ою, промахнувшись під час стрільби всього один раз. Валентина Семеренко прийшла до фінішу 28-ою (два промахи), а Дар'я Блашко — 57-ою (три промахи).

Нагадаємо, біатлоністка Катерина Бех виборола "бронзу" на турнірі в Німеччині.