Анастасія Таран завоювала титул кращого боксера ЧЄ серед юнаків та дівчат (ФОТО, ВІДЕО)

Анастасия Таран и ее наставники. Фото: fbu.org.ua

Українка Анастасія Таран визнана кращим боксером чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат 13-14 років, який завершився у Сараєво (Боснія і Герцеговина), передає "Дом".

Як повідомили в Федерації боксу України, спортсменка блискуче перемогла нокаутом суперницю з Польщі й таким чином завоювала "золото" континентальної першості.

Анастасія Таран. Фото: kanaldom.tv

Анастасія родом із Дніпра. Тренують спортсменку Сергій Батраков та Андрій Безменко.

Коментуючи свій виступ, вона зазначила, що задоволена результатом і готова до нових звершень.

"Дякую усім за підтримку, зокрема Федерації боксу й телеканалу "Дом". Результатом задоволена. Попереду — нові перемоги та досягнення!", — сказала Анастасія Таран.

Збірна України. Фото: fbu.org.ua

Зазначимо, що на цьому турнірі збірна України посіла друге місце. Українські боксери завоювали 23 медалі із 29 можливих. У змаганнях брали участь 274 спортсмени із 25 країн.