Україна переходить на офлайн навчання 1 вересня — розпочато перевірку готовності навчальних закладів

Ліцей №11 в Новоград-Волинському. Фото: Telegram/Кирило Тимошенко

Для всіх шкіл України, де буде відновлено навчання від 1 вересня в офлайнформаті, розроблені правила щодо безпеки. Розпочато перевірку готовності навчальних закладів. Про це сьогодні, 2 липня, повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко, інформує "Дом".

Головне — це безпека для учнів та вчителів. Першочергово працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) перевіряють школи та території біля них на наявність вибухонебезпечних предметів.

Пропрацьовується системи оповіщення так, щоб вона була зрозуміла та доступна для дітей з порушенням зору та слуху.

Заздалегідь мають бути продумані та позначені шляхи евакуації.

У кожного навчального закладу має бути обладнане укриття для всіх, хто бере участь в освітньому процесі.

Створюються запаси води та медикаментів, проводяться тренування.

В разі повітряної тривоги освітній процес планується переривати, але, за можливості, повністю або частково продовжувати в укритті.

Так, перевірку розпочали з ліцею №11 в Новоград-Волинському на Житомирщині. За даними Тимошенка, там з місцевого бюджету виділено 320 тис. грн, які спрямовані на облаштування укриття — встановлення системи водопостачання та водовідведення, облаштування освітлення. Також планується виділення 80 тис. грн з місцевого бюджету для налагодження системи вентиляції.

Після проведення всіх необхідних робіт спеціальна комісія надасть акт щодо готовності закладу до роботи.

"Діти — це наше майбутнє, тому ми маємо зробити все для того, щоб вони отримали гарну освіту та могли розбудовувати нашу країну", — резюмував Кирило Тмошенко.

Читайте також: До 1 вересня — на переселенців, які проживають у навчальних закладах на Прикарпатті, може чекати "великий переїзд" (ВІДЕО)

Раніше Тимошенко повідомляв, що новий навчальний рік в Україні функціонуватиме в офлайнрежимі. Держава вже розпочала підготовку.

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки України запустило чат-бот у Telegram, який допоможе розібратися у більшості питань, пов'язаних із навчанням.

Медіа-партнери
Прямий ефір