Українські паралімпійці завоювали десять медалей Кубка світу зі стрільби (ВІДЕО)

Украинские паралимпийцы. Фото: Facebook

Паралімпійська збірна України виграла десять медалей Кубка світу зі стрільби за один день. Українці завоювали п'ять золотих нагород, чотири "срібла" і одну "бронзу". Про це повідомляє "Дом".

Також українці встановили рекорд Європи. Від збірної команди України участь у світовому стрілецькому турнірі беруть десятеро спортсменів, семеро з яких вже отримали кваліфікаційні ліцензії НПК України на Літні Олімпійські ігри в Токіо.

Змагання відбуваються в Об'єднаних Арабських Еміратах. У них беруть участь близько 120 спортсменів із 24 країн. Змагання відбуваються із дотриманням заходів безпеки, зокрема спортсмени кожні 48 годин проходять ПЛР-тестування.

Раніше повідомлялося, що спортсменки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко перемогли на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у секторі стрибків у висоту.