Українка Антипіна виборола медаль відкритого Кубку Європи з дзюдо

У перший змагальний день відкритого Кубку Європи з дзюдо, що триває у Празі, українська спортсменка Анастасія Антипіна виборола "бронзу". Про це інформує канал "Дом" із посиланням на сторінку Федерації України з дзюдо у Facebook.

Зазначається, що Анастасія Антипіна у ваговій категорії до 63 кг у стартовому поєдинку випередила румунку Іванеску. У чвертьфіналі вона поступилася представниці Нідерландів Ван Дер Берг, яка у підсумку завоювала золоту медаль.

Зазначимо, що у ваговій категорії до 66 кг п’яте місце посів Євген Гончарко, ще двоє українців зупинилися на 7-й позиції — Дільшот Халматов і Олег Вередиба.

Раніше повідомлялося, що дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала срібну медаль на турнірі серії Grand Slam у Тель-Авіві у ваговій категорії до 48 кг.

Нагадаємо, біатлоністка Анна Кривонос виграла "срібло" Кубку IBU у Словакії.