Україна перемогла Фінляндію у відборі на Чемпіонат світу-2022 з футболу (ВІДЕО)

Иллюстративное фото: uaf.ua

У Гельсінкі завершився матч відбіркового етапу Чемпіонату світу-2022 Фінляндія – Україна. Під час протистояння збірна України перемогла суперників з рахунком 2: 1, повідомляє "Дом".

Перший гол забив Андрій Ярмоленко на 4 хвилині матчу, а другий і переможний — Роман Яремчук, на 34 хвилині.

Це перша перемога збірної України з футболу на відбірковому етапі Чемпіонату світу-2022. Українці повернулися на друге місце в групі D.

Відбірковий турнір на ЧС збірна України завершить двома поєдинками з Боснією та Герцеговиною — 12 жовтня вдома, а 16 листопада — в гостях.

Як прокоментували гру тренер Олександр Петраков та гравець Андрій Пятов — дивіться відео.

Нагадаємо, 22-й чемпіонат світу з футболу відбудеться від 21 листопада до 18 грудня 2022 року в Катарі.