Тріумф тхеквондистів і плавців — враження учасників Всесвітніх учнівських ігор (ВІДЕО)

Украинские спортсмены. Фото: kanaldom.tv

Другий день українські спортсмени змагаються на Всесвітніх учнівських іграх U15 в Сербії. Найактивніше українські школярі проявили себе в плаванні та тхеквондо, інформує "Дом".

Вже можна підбивати проміжні підсумки тріумфального старту України на перших іграх ISF U15 у Белграді. Головним ньюсмейкером дня стала збірна України з тхеквондо.

"Команда з тхеквондо традиційно дуже сильно представляє комітет Міністерства освіти в таких турнірах, як Всесвітні ігри, в таких турнірах, як Універсіада і Гімназіада. Традиційно ми повертаємося з медалями, і дуже хотілося б цю добру традицію продовжити", — зазначив старший тренер збірної України з тхеквондо серед школярів, студентів та юніорів Валерій Брунс.

І традицію вдалося продовжити. Турнір з тхеквондо на іграх вже завершився, і результат наших учнів перевищив всі очікування: 13 медалей, зокрема шість золотих. Це дозволило Україні зайняти перше місце у загальнокомандному заліку з тхеквондо.

"Ну це особливо. Ти приїхав зі збірною представляти свою країну, тут атмосфера зовсім інша, ніж на змаганнях у рідному місті", — розповіла "Дому" переможниця турніру з тхеквондо Дарина Костеневич.

Белградський басейн також став для української збірної "золотим" — у перший день плавці здобули 12 медалей: три золоті, сім срібних і дві бронзові. Що примітно, стали кращими українці й в естафеті.

"Це було круто. Ці емоції прямо приголомшують. Це було складно, але ми все намагалися", – повідомив переможець турніру з плавання Максим Нечідюк.

Нагадаємо, Всесвітні учнівські спортивні ігри для атлетів 13-15 років — ISF U15 World School Sport Games 2021 — стартували в Белграді (Сербія). У перший день змагань українські школярі вибороли 38 медалей — 14 золотих, 16 срібних і 8 бронзових.

Раніше повідомлялося, що школярі України вирушають на Всесвітні учнівські спортивні ігри U15.