Школярі з 35 країн змагаються за медалі в Сербії (ВІДЕО)

Украинские спортсмены. Фото: kanaldom.tv

Центром світового учнівського спорту на тиждень стала Сербія. У Белграді відбуваються престижні міжнародні шкільні гри ISF для атлетів 13-15 років. Розігрують 172 комплекти медалей. Українську збірну представляють 300 спортсменів, інформує "Дом".

ISF — Міжнародна федерація шкільного спорту — вперше проводить змагання такого рівня.

"Класна атмосфера, багато нових знайомств, дуже круто, мені дуже подобається", — поділилася з телеканалом "Дом" переможниця змагань з тхеквондо Ксенія Лавренюк.

Всього в іграх беруть участь 2 тис. учнів з 35 країн світу у 15 видах спорту. У кожному виді спорту представлена ​​й українська збірна. Переможець змагань з тхеквондо Іван Сушков зазначив, що працювати в команді трохи легше, ніж в особистій першості.

"Відповідальності більше", — сказав він.

У перший день змагань українські школярі вибороли 38 медалей: 14 золотих, 16 срібних та вісім бронзових.

"Хороші суперники, потрібно було постаратися, щоб зайняти призове місце", — розповів переможець змагань з тхеквондо Давид Гаврилов.