Шосте "срібло" для України завоювала велосипедистка Старікова (ФОТО)

Елена Старикова с серебрянной медалью. Фото: ap.org

Сьогодні, 8 серпня, в завершальний день Олімпійських ігор-2020 у Токіо, українська велосипедистка Олена Старікова завоювала срібну медаль в спринті з велоспорту. Це вже шосте "срібло" України, повідомляє "Дом" із посиланням на Національний олімпійський комітет.

"Учениця Євгена Болібруха зуміла в півфіналі впоратися з триразовою чемпіонкою світу і бронзовою медалісткою Лондона-2012 Лі Хвейші з Гонконгу, проте у зустрічі за "золото" поступилася у двох заїздах світовій рекордсменці Келсі Мітчелл з Канади", — йдеться в повідомленні.

Від канадки українська спортсменка відстала всього на 0,061 секунди в першому заїзді й на 0,064 секунди у другому.

Медаль Старикової — четверта в велосипедному спорті за всю історію участі України в Олімпіаді.

Всього в української збірної — 19 медалей. Українські спортсмени вибороли 12 бронзових медалей, шість — срібних і одне "золото".

Всі новини про Олімпіаду-2020 дивіться тут.