Збірна України з футболу перемогла Кіпр у контрольному матчі перед Євро-2020

Украинская сборная по футболу. Фото: ukrinform.ua

Гравці національної збірної України з футболу провели заключний товариський матч напередодні Євро-2020. Поєдинок відбувся у Харкові, на ОСК "Металіст", інформує "Дом".

Підопічні Андрія Шевченка завдали поразки команді Кіпру з розгромним рахунком: 4:0.

Голи у ворота суперників забили Андрій Ярмоленко (37-ма хвилина з пенальті, 65), Олександр Зінченко (45+2, з пенальті) та Роман Яремчук (59).

Гра у Харкові. Фото ukrinform.ua

Зазначається, що гравці команди Кіпру догравали матч у меншості: на 36-й хвилині червону картку отримав захисник Андреас Панайоту.

Гравці української збірної. Фото: apimages.com

Стартує Чемпіонат Європи вже цієї п'ятниці, 11 червня. Його відкриють збірні Туреччини та Італії. Україна свій перший матч на Євро-2020 проведе 13 червня проти команди Нідерландів. Гра відбудеться в Амстердамі.