Збірна України з футболу обіграла Північну Македонію (ФОТО)

Матч Украина — Северная Македония во втором туре групповой стадии Евро-2020. Фото: ap.org

Українська футбольна збірна здобула першу перемогу на Євро-2020, обігравши команду Північної Македонії сьогодні, 17 червня, повідомляє "Дом".

У другому турі групової стадії XVI чемпіонату Європи футболісти грали на "Арені Націонале" в Бухаресті (Румунія).

Гра завершилася з рахунком 2:1. З української команди голи під час матчу забили Андрій Ярмоленко (на 29-й хвилині) та Роман Яремчук (на 34-й). З команди македонців м’яч у ворота українців забив Аліоскі на 57-й хвилині.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко позитивно оцінив гру з македонцями.

"Сьогодні збірна України досить добре зіграла в атаці, було приємно дивитися. І найголовніше — що ми знову забили й цього разу домоглися перемоги", — сказав він під час пресконференції після матчу.

Футболістів уже привітав із перемогою президент України Володимир Зеленський.

"Від Києва до Бухареста — майже 1 тис. км, але це взагалі не відстань для потужної хвилі підтримки для нашої збірної від усієї країни. За словами гравців, вони відчували цю підтримку всі 90 хвилин", — написав глава держави у Facebook.

21 червня Україна зіграє з командою Австрії.

Нагадаємо, у першому турі групового етапу Євро-2020, який відбувся 13 червня, збірна України з футболу поступилася команді з Нідерландів із рахунком 2:3.