Переплисти Дніпро із "золотою рибкою України" — подробиці аматорських змагань (ФОТО)

День плавания в Киеве. Фото: kanaldom.tv

Сьогодні, 16 вересня, у День плавання всі охочі могли переплисти Дніпро біля Річкового вокзалу в Києві разом із зіркою українського плавання, "золотою рибкою України" Яною Клочковою, інформує кореспондент телеканалу "Дом".

Яна Клочкова — у відмінній формі, попри те, що спортивну кар'єру завершила 12 років тому. Спортсменка з Сімферополя завоювала для України найбільшу кількість золотих олімпійських медалей в історії. На Іграх в Сіднеї та Афінах Яна чотири рази підіймалася на найвищий п'єдестал пошани після перемог на дистанціях 200 та 400 м комплексним плаванням.

День плавання у Києві. Фото: kanaldom.tv

Цього дня у 2000 році вона завоювала на Олімпіаді в Сіднеї свою першу олімпійську медаль. Сьогодні Яна провела розминку з учасниками аматорських змагань. А потім пливла кролем. Дистанцію 500 м плавці подолали приблизно за шість хвилин.

Пливли не на результат, а для задоволення, щоб підтримати ініціативу спортсменки. Першим фінішував колишній професійний плавець Дмитро Черкасов.