Євро-2020: Збірна України не подолала англійців (ФОТО)

Матч "Украина — Англия". Фото: ap.org

Збірна України у чвертьфіналі чемпіонату з футболу Євро-2020 не змогла подолати збірну Англії. Гра відбулася сьогодні, 3 липня, на стадіоні "Олімпіко" в Римі, передає "Дом"

Матч почався о 22:00. Рахунок відкрили англійці — на 4-й хвилині гри гол в українські ворота забив Гаррі Кейн — 0: 1.

Матч "Україна — Англія". Фото: ap.org

Вболівальники збірної України очікували реваншу. Але в другому таймі англійці підсилили натиск: на 46-й хвилині гол забиває Магуайр, на 50-й Гаррі Кейн робить дубль, на 63-й хвилині відзначився Джордан Хендерсон.

Підсумок матчу "Україна — Англія" — 0: 4.

Проте, збірна України вперше домоглася виходу в 1/4 Євро.

Нагадаємо, що сьогодні збірну України підтримувала вся країна. Фан-зони були організовані в багатьох містах. У Києві матч могли дивитися навіть ті, хто очікував поїзди на залізничному вокзалі.

Відзначимо, що з 2000 року збірна України провела сім матчів проти Англії (два з них — товариські). Українці змогли виграти один матч — 1: 0 у 2009 році під час відбору на чемпіонат світу 2010. Ще дві гри під час відбору на ЧС-2014 завершилися внічию (1: 1 та 0: 0). Решта матчів виграли англійці, зокрема на Євро-2012.