Чемпіонат Європи з боксу U-22: українські спортсмени завоювали перші нагороди (ВІДЕО)

Тренировка сборных Украины по боксу. Фото: kanaldom.tv

Збірна України з боксу завоювала перші нагороди на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 22-х років. Змагання стартували в італійському місті Розето-дельї-Абруцці 17 червня та триватимуть до 24 червня. За першість змагаються 300 боксерів із 41 країни, інформує "Дом".

Перемоги в поєдинках попередньої стадії змагань вибороли: Максим Молодан у ваговій категорії до 69 кг. Одноголосним рішення суддів він здолав суперника з Ісландії. Тарас Бондарчук і Вадим Клим перемогли естонських суперників в категоріях 60 і 64 кг. До наступного раунду пройшла і Ярослава Маринчук. У вазі до 51 кг вона випередила росіянку Ольгу Пєскунову.

"195 учасників серед чоловіків, в кожній ваговій категорії потрібно буде провести 4-5 поєдинків для того, щоб стати чемпіоном. Ми почали успішно перший день змагань, у нас три хлопці боксували: Тарас Бондарчук, Вадим Клим і Максим Молодан. Всі впевнено перемогли. Усім дякуємо за підтримку. Будемо намагатися довести, що ми дійсно найсильніші та найкращі", — розповів старший тренер чоловічої збірної України з боксу до 22 років Сергій Глущенко.

Раніше у Львові провели відкрите тренування збірних України з боксу перед чемпіонатом Європи-2021.