Борці Беленюк і Насібов виграли "золото" на турнірі у Загребі

Жан Беленюк и Парвиз Насибов. Фото: Facebook Zhan Beleniuk

Українські борці греко-римського стилю вибороли одразу чотири медалі на стартовому турнірі в сезоні — Гран-прі у Загребі.

Про це повідомляє телеканал "Дом" із посиланням на Facebook Жана Беленюка.

Для Жана Беленюка це був перший старт за останні півтора роки. Він виграв золоту медаль у ваговій категорії до 87 кг, розгромивши у вирішальному поєдинку шведа Олександра Степанетича 9:1.

Парвіз Насібов виборов "золото" у ваговій категорії до 72 кг. У фіналі українець переміг Ахмета Їлмаза з Туреччини з рахунком 3:2.

"Срібним" призером змагань став Микола Кучмій. Через травму український спортсмен відмовився від фінальної боротьби за першість у категорії до 130 кг. "Бронзу" Гран-прі в категорії до 82 кг здобув Ярослав Фільчаков.

Нагадаємо, український боксер із Криму Олександр Усик увійшов до трійки лідерів в усіх провідних рейтингах суперважкої ваги.

Як вже повідомлялося, вперше за п'ять років українець Стаховський зіграє в основі Australian Open.