1:2 — "Динамо" гідно поступилося "Баварії" (ФОТО, ВІДЕО)

Футбол. Фото: kanaldom.tv

Сьогодні, 23 листопада, у рамках Ліги чемпіонів пройшла зустріч між "Динамо" (Київ) та "Баварія" (Мюнхен). Матч відбувся у Києві на стадіоні НСК "Олімпійський", повідомляє "Дом".

Футбольний матч між "Динамо" та "Баварією" відбувався в рамках 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Абсолютному лідеру групи "Динамо" поступилося у дуже гідній боротьбі з рахунком 2:1. Денис Гармаш на 70-й хвилині забив між ніг Мануеля Ноєра. Це перший гол киян у цьому розіграші Ліги чемпіонів.

До удару Гармаша мюнхенці двічі забили у ворота киян: на 14-й хвилині — польський форвард Роберт Левандовський, на 42-й — француз Кінгслі Коман.

Зустріч "Динамо" та "Баварії" проходила під першим у Києві снігом.

"Динамо" не має шансів вийти у плейоф Ліги чемпіонів, але все ще може зберегти шанс на вихід до Ліги Європи, якщо "Бенфіка" програє свій матч 5-го туру проти каталонської "Барселони".