Украина наш дом

Зручно — для маломобільних: як розвиває безбар'єрність Луганщина (ВІДЕО)

Пандус на станции Попасная. Фото: loga.gov.ua

Сучасні платформи для пасажирів на інвалідних візках встановлюють на залізничних станціях в Луганській області. В регіоні відновили практично всі відділення екстреної медичної допомоги, інформує "Дом".

Спеціальні підіймачі вже використовують на залізничному вокзалі Попасної для посадки у вагони людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Незабаром такі платформи з'являться в Лисичанську, Рубіжному, Сватовому, Кремінній та Старобільську. Загалом на Луганщині придбали шість підйомних систем.

"Система рухається у вертикальному напрямку. Людина на візку самостійно по пандусу в'їжджає на майданчик платформи. Ця платформа підіймається до рівня вагона, відкидається пандус в вагон й людина самостійно в'їжджає в вагон", — розповіла начальник вокзалу станції Попасна Світлана Кравцова.

Крім цього, в Луганській області відремонтували майже всі відділення екстреної медичної допомоги. Вони потрапили до національної програми "Велике будівництво". Нове відділення в Лисичанську оглянув голова обласної держадміністрації Сергій Гайдай.

Біля Попасної також тривають роботи з будівництва телевежі. Вона буде заввишки 150 метрів та забезпечить українське мовлення на тимчасово непідконтрольні території Луганщини.

Читайте також: Стратегію зі створення безбар'єрного простору затвердили в Україні

Прямий ефір