Украина наш дом

У РФ безробіття, а у світі до росіян ставляться неповажно: як Путін прирікає свою країну

Ілюстративне фото: famagusta.new

Російський президент Володимир Путін загнав Росію в глухий кут, прирік її на злидні і позбавив майбутнього. Зовнішня політика президента була провальною задовго до повномасштабної війни в Україні. Кремль вплутувався у військові конфлікти, демонструючи уявний статус великої держави. Але насправді завжди уникав сильних противників, передає "Дом".

"Росія напала на Грузію та Україну, але проковтнула вступ Фінляндії до НАТО. Москва загрожує Молдові, але уникає конфліктів з Туреччиною. Путін прикидається божевільним, але не являється ним. Путін — шкільний хуліган, який задирає слабких і уникає сильних", — написав у Twitter радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

Навіть зараз, перебуваючи далеко не у виграшному становищі, Росія намагається диктувати свої правила світу. При цьому порушує власні домовленості та застосовує газовий шантаж.

"Росія, яка починає шантажувати Європу тим, що вони перекриватимуть газ — це теж є провалом. Ми всі бачимо, що не всі країни хочуть переказувати суму і оплачувати за газ і нафтопродукти в рублях, як хотіла Росія. Природно вони вже пиляють собі сук, де сидять. Демонструють наскільки вони ненадійний партнер і постачальник", — зазначає політолог Олександр Антонюк.

Тим часом країни, які ще продовжують співпрацювати з Росією, розглядають її насамперед як джерело дешевої сировини та як територію розширення власного ринку.

Через кремлівську агресію страждають громадяни Росії. У країні їх наздоганяє безробіття і зростання цін. У Європі ж до росіян ставляться неповажно. Відмовляються приймати у готелях, обслуговувати у магазинах. Деякі країни також ускладнили одержання туристичних та інвестиційних віз для громадян Російської Федерації.

Підприємці запроваджують і власні санкції для громадян Росії. Наприклад, грузинський бар запровадив вхідні візи для відвідувачів із Росії. Щоб увійти, кожен має погодитися з тим, що "Крим — це Україна", "Абхазія та Цхінвалський регіони — це Грузія" та засудити російську агресію в Україні.

Читайте також: Шантаж Кремля: які цілі зимової газової війни Росії проти Європи (ВІДЕО)

Прямий ефір