Украина наш дом

У Представництві президента в АР Крим відбулися кадрові зміни — деталі

Ілюстративне фото: krymr.com

Президент України Володимир Зеленський змінив постійного представника в Автономній Республіці Крим. Згідно з президентським указом, ним стала Таміла Ташева, яка останні роки працювала на посаді заступниці постійного представника. Про це сьогодні, 25 квітня, повідомили в пресслужбі Офісу президента України, інформує "Дом".

Іншим указом Зеленський звільнив з посади постійного представника Антона Кориневича. Також розпорядженням президента звільнено з посади першої заступниці постійного представника Дар'ю Свиридову.

Зеленський подякував Антону Кориневичу та Дар’ї Свиридовій за командну роботу та спільні зусилля з наближення деокупації АР Крим і Севастополя. Глава держави також привітав на посаді постійного представника Тамілу Ташеву та на посаді заступника постійного представника Дениса Чистікова. Вони спільно з командою представництва продовжать визначений президентом курс щодо деокупації та реінтеграції Криму, захисту прав громадян України з тимчасово окупованого півострова.

Зазначається, що ці кадрові зміни були заплановані ще до загострення збройної агресії РФ.

"Держава активно бореться за повернення території Кримського півострова, не забуваючи й про людей, заради яких триває ця боротьба. Деокупація та реінтеграція Криму — це стратегічна робота, яку розпочала команда, призначена президентом України Володимиром Зеленським у 2019 році, і яка буде продовжена. Як неодноразово наголошував глава держави, жодних компромісів щодо суверенітету й територіальної цілісності України не може бути й не буде. Війна Росії проти України почалася з окупації Кримського півострова та має завершитися поверненням українського прапора до Автономної Республіки Крим і міста Севастополя", — йдеться у повідомленні ОП.

Читайте також: Питання Криму може вирішитись одночасно з поваленням "путінського рейху", — Полозов

Прямий ефір