Украина наш дом

У "Л/ДНР" немає майбутнього, Україна має домагатися миру на Донбасі, – нардеп (ВІДЕО)

Фото с сайта hromadske.ua

У так званих “Л/ДНР” немає майбутнього, тому Україна має робити все можливе для переходу до мирного врегулювання ситуації на Донбасі, вважає народний депутат України Вікторія Гриб.

Про це вона розповіла в ефірі програми “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом“.

“Я вважаю, що у невизнаних республік немає майбутнього, тому необхідно все ж переходити до мирного процесу, але на умовах, які будуть вигідні й Україні. Ми ж розуміємо, що ми, безумовно, повинні контролювати кордон. Якщо проводити вибори на тій території, то тільки у тому випадку, якщо контроль над кордоном буде в України”, – зазначила нардеп.

Гриб додала, що над наближенням до мирного процесу працюють і президент Володимир Зеленський, і Верховна Рада України.

“Дуже велика кількість депутатів у Раді готові вживати заходи, щоб ми наблизилися до мирного процесу. І президент над цим працює, і Верховна Рада, безумовно, буде готова підтримати президента. Але ми маємо розуміти, що будь-які дії повинні приводити нас до миру, але того миру, який дасть можливість країні Україна розвиватися далі. Ми не повинні просто закрити очі та сказати: “Ми готові, щоб у нас був мир на будь-яких умовах, на умовах капітуляції”. Капітуляція нам не потрібна в жодному разі”, – вважає народна обраниця.

Прямий ефір