Украина наш дом

У Чечні на війну з Україною відправляють ув’язнених та родичів опозиціонерів, — ГУР

Ілюстративний скріншот відео

Чеченський філіал ФСБ РФ збирає інформацію про ув’язнених місцевих тюрем, щоб відправити їх на війну проти України. Про це сьогодні, 26 квітня, повідомляє управління розвідки України, інформує "Дом".

Листування посадовців ФСБ містить вимогу надати особисті дані засуджених, зокрема: ПІБ, домашні адреси, номери телефонів, адреси електронних пошт та IP-адреси.

Перехоплений лист ФСБ. Фото: Facebook/ГУР

"За словами чеченських опозиційних громадських діячів такі дії мають дві цілі. По-перше, поповнити "людський ресурс" частин, які понесли значні втрати в боях з українськими захисниками. По-друге, придушити будь-які протестні настрої в самій Чечні. Адже нині там розповсюджена практика засудження родичів опозиціонерів. Тепер їм загрожує примусове відправлення у найгарячіші точки фронту", — йдеться у повідомленні ГУР.

Брата чеченського опозиціонера Хасана Халітова вже доправили в одну з частин на передовій. Інших родичів Халітова викрали і їхнє місцеперебування невідоме.

Читайте також: Понад 22 тис. загарбників ліквідовано — загальні бойові втрати ворога на 62-й день війни від Генштабу ЗСУ

Прямий ефір