Украина наш дом

Три пункти, які забезпечать ефективну реакцію світу на агресію РФ, назвав Зеленський (ВІДЕО)

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський назвав три пункти, які, на його думку, можуть забезпечити ефективну реакцію світу на агресію Росії. Про це він сказав під час виступу на сесії Wall Street Journal CEO Council Summit, повідомляє "Дом".

"Ефективна реакція світу на російську агресію — найбільш реальний із можливих запобіжників інших воєн у майбутньому", — сказав глава держави.

За його словами, для цього потрібні: перше — повна ізоляція агресора, насамперед економічна. Друге, — достатня допомога Україні, щоб вистояти у війні та зберегти свободу. Третє — відновлення зруйнованого війною.

Зеленський висловив упевненість, що коли все вищезгадане буде втілено, і Росія, й інші потенційні агресори побачать, що війна не допомагає нічого досягти.

Президент наголосив: важливі не лише жести.

"Якщо світові компанії залишаються на ринку Росії, то ви підтримуєте терористичну машину РФ. Через податки, замовлення. Співпраця з державою-терористом так чи інакше обертається десятками тисяч жертв", — резюмував Зеленський.

Читайте також: "Російські військові вкрай нервово відреагували на наші успіхи": звернення президента Зеленського за підсумками 69-го дня війни (ВІДЕО)

Прямий ефір