Працевлаштування переселенців — компанії відкрили вакансії в Полтаві (ВІДЕО)

Ілюстративний скриншот відео: kanaldom.tv

Від початку повномасштабного вторгнення РФ до України пошук роботи є актуальним питанням як для людей, які залишилися жити у своїх містах, так і для тих громадян країни, які були змушені покинути свої будинки. У Полтаві, яка прийняла понад 70 тисяч переселенців, компанії відкрили вакансії для всіх, хто потребує роботи, повідомляє "Дом".

Роман Мазур приїхав працювати до Полтави із Маріуполя. У рідному місті залишилися лише зруйнований будинок та порожній офіс.

"Ще до моменту початку бойових дій я з керівництвом це узгодив. Тобто було з їхнього боку запропоновано, у разі таких обставин мені та всім співробітникам нашим виїжджати до регіонів, де було їм гарантовано працевлаштування", — розповів директор охоронної фірми з Маріуполя.

Чоловік шукає співробітників з Маріупольського офісу. Поки що вдалося зв'язатися з половиною колишніх співробітників.

"Дуже багато людей мого регіону, мого підрозділу ще не вийшли на зв'язок. Один із напрямків моєї роботи — це пошук їх, спроба допомогти їм виїхати", — сказав Роман.

Вакансії для місцевих та переселенців відкриті у великій IT-команді. Статус неважливий. Головне — відповідати вимогам певної позиції, а також вільно володіти англійською мовою.

"Вже є кілька випадків, коли після 24 лютого до нас заходили нові колеги, ті, що втратили можливість розвивати свій колишній бізнес або втратили роботу з певних причин. Це можуть бути різні спеціальності: від розробників, дизайнерів, тестувальників, маркетологів, ейчарів, піпл-партнерів тощо", — повідомив комерційний директор ІТ-компанії Ігор Шейко. 

Швейний цех Полтави зараз потребує кравчинь. Шукають їх і на сервісах пошуку роботи, і через центри зайнятості.

"Є декілька вільних робочих місць для швачок, а це 5-7, ми готові прийняти працівників. Також є вакансія конструктора швейного виробництва. Наше підприємство залюбки прийме біженців або переселенців, які вимушені були покинути свої домівки. Забезпечимо їх робочими місцями та нормальною заробітною платою", — розповів керівник текстильної компанії Андрій Тривайло.

Наразі у Полтавській області офіційно зареєстровано понад 200 тисяч переселенців. На одне робоче місце претендує 9 осіб.

Читайте також: Допомога з безробіття — переселенцям та українцям на територіях активних бойових дій спростили процедуру надання

Раніше повідомлялось, що у Полтаві містян навчають основ поводження зі зброєю. Після повномасштабного вторгнення Росії до України такі тренінги мають підвищений попит. Хтось тримає автомат Калашникова вперше, а хтось згадує давно забуте зі шкільних занять.

Медіа-партнери
Прямий ефір