Третя медаль у Токіо — українські стрілки Костевич та Омельчук завоювали "бронзу" (ФОТО)

Елена Костевич и Олег Омельчук. Фото: noc-ukr.org

Українські стрілки Олена Костевич та Олег Омельчук завоювали олімпійську бронзову медаль у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) в міксті на Олімпійських іграх в Токіо. Про це повідомляє "Дом" із посиланням на пресслужбу Національного олімпійського комітету України.

У четвертий змагальний день Ігор скарбничка української збірної поповнилася третьою олімпійською нагородою. У стрілецькому центрі "Асака" українські спортсмени здобули перемогу в "бронзовому" фіналі змагань змішаних команд зі стрільби з пневматичного пістолета.

У боротьбі за третє місце олімпійського п'єдесталу українці були влучніші за суперників — представників Сербії Зорану Арунович і Даміра Мікеца: 16 очок проти 12.

Олена Костевич та Олег Омельчук. Фото: noc-ukr.org

Як повідомляв телеканал "Дом", 20-річна Дар'я Білодід у категорії до 48 кг перемогла Ширу Рішоні (Ізраїль) в сутичці за третє місце і здобула бронзову медаль. Також бронзову медаль в індивідуальній чоловічій шпазі на Олімпійських іграх у Токіо завоював український фехтувальник Ігор Рейзлін.