"Тепер буде антипутінська коаліція", — експерт про важливість для України підписання оновленої Атлантичної хартії

Під час підписання декларації лідерів країн "Великої сімки" (G7) була підписана оновлена Атлантична хартія. Для України це дуже цінно. Про це у програмі "5 вопросов на злобу дня" телеканалу "Дом" розповів експерт з міжнародних питань Валерій Кравченко.

"Багато хто говорить, що це реінкарнація хартії 1941 року, коли була створена антигітлерівська коаліція, тільки тепер буде антипутінська коаліція. Для нас це дуже цінно. Якщо ми говоримо про загальний контекст розуміння природи гібридної війни, зокрема, це дуже цінно для наших союзників у Франції і Німеччині, які є сторонами Нормандського формату, і де Росія дуже активно веде контрпропаганду і намагається переконати всіх, що існує альтернативна реальність. Для нас ця декларація важлива саме з точки зору того, що ніхто не вірить в цю альтернативну реальність, яку будує Путін, де є якась нацистська Україна, як він намагається всіх переконати, підриваючи мир в цьому регіоні", — пояснив він.

Тобто, додав експерт, можна бачити, що ця неправдива інформація не валідна для країн Заходу.

Повна версія інтерв'ю: Реакція G7 на агресію Росії — як відповість Кремль: "5 вопросов на злобу дня" з експертом Валерієм Кравченком

Зазначимо, що прем'єрміністр Великої Британії Борис Джонсон і президент США Джо Байден під час зустрічі підписали оновлений варіант Атлантичної хартії, яка вперше була укладена в 1941 році президентом США Франкліном Рузвельтом і прем'єром Великої Британії Уїнстоном Черчиллем.

Читайте також: Пандемія COVID-19, ситуація в Україні і 6 пріоритетів: що обговорили лідери G7 на саміті — підсумки (ВІДЕО)

Прямий ефір