Украина наш дом

Тема України на форумі в Давосі — Кравчук розповіла, про що йтиметься (ВІДЕО)

Евгения Кравчук. Фото: sluga-narodu.com

У Давосі (Швейцарія) на Всесвітньому економічному форумі однією з головних тем обговорення буде ситуація в Україні. Про це сьогодні, 23 травня, в ефірі телемарафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA розповіла народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Євгенія Кравчук.

За її словами, це перший економічний форум у Давосі, коли Україна справді перебуває в центрі уваги.

"Так, на жаль, це через те, що у нас повноцінна війна, і це не ті обставини, коли ми хотіли б, щоб Україна була в центрі уваги Давосу. Але ми у будь-якому разі маємо працювати і над політичними меседжами, тому що завдання номер один — це таки виграти війну", — заявила народний депутат.

Кравчук вважає, що війну можна виграти лише маючи додаткове озброєння, гроші, фінансову допомогу та санкції проти Росії. Паралельно українська сторона працює над планом поновлення України.

"Дуже важливо, щоб інвестори розуміли, що всі в Україні робитимуть від них залежне, щоб до нас прийшли інвестиції. Щоб ми отримали фінансову допомогу. У тому числі, наприклад, щоб ми використали не лише гроші платників податків Європейського Союзу, або Штатів, але й підсанкційні активи Росії", — пояснила Євгенія Кравчук.

Вона додала, що також йдеться про приватні інвестиції.

За її словами, всі медіа очікують на виступ на форумі президента України Володимира Зеленського.

"Я думаю, що він буде топспікером цього економічного форуму, хоч він звертається онлайн", — сказала Євгенія Кравчук.

Народна депутатка повідомила, що одразу після звернення Зеленського відбудеться дискусійна панель, у якій вона візьме участь.

"Вона називається "Голоси з України". Дуже важливо, щоб ці голоси звучали, і світ не забув. Тому що дуже легко і просто перемикнутися на якусь іншу кризу, десь там, і ось цю увагу світу нам треба тримати", — зазначила нардепка.

Євгенія Кравчук повідомила, що важливо донести до громадськості ще один меседж: Україні потрібен новий план Маршалла, щоб відбудувати країну.

Читайте також: Україна — у фокусі порядку денного форуму в Двосі: хто представить державу і що обговорять світові лідери

Прямий ефір