Украина наш дом

Телеканал "Дом" відкриє регіональні офіси на Донбасі (ВІДЕО)

Регіональні офіси на Донбасі планує відкрити телеканал "Дом". Вони розміщуватимуться в Сєвєродонецьку, Краматорську та Маріуполі. Крім виконання ролі корпунктів, вони також допомагатимуть підтримувати зворотний зв'язок з жителями тимчасово непідконтрольних Україні територій.

Про це повідомляє телеканал "Дом".

Як донести об'єктивну інформацію жителям окупованих територій Донбасу, команда каналу обговорила з представниками місцевої влади та блогерами.

"Україна стала на шлях, що державне мовлення — це не просто якесь популяризаторство конкретних груп у нас в країні: політичних, економічних і т.д., а в першу чергу — популяризація ідеї, яка, я думаю, хвилює 90% нашого населення — це мирне врегулювання питань на Донбасі, повернення Криму і відновлення територіальної цілісності України", — каже журналіст телеканалу "Дом" Олексій Мацука.

При цьому канал не збирається відбивати інформаційні атаки Кремля за допомогою контрпропаганди, зазначив під час зустрічі з блогерами креативний редактор Максим Кречетов. Мета полягає в тому, щоб політики вчергове не розігрували карту нібито розділеної за мовною ознакою України.

"Це світ, це бачення країни, об'єднання людей навколо національної ідеї, якої раніше не було, і ніхто не розумів, чому така різна країна. Мало хто взагалі знав, що розташовується за межами області", — сказав Максим Кречетов.

Телеканал "Дом" працює з блогерами і по іншу сторону адмінмежі. На каналі зазначають, що їм вдалося налагодити співпрацю з кількома десятками місцевих блогерів, які в душі залишаються проукраїнськими.

Зараз канал "Дом" мовить з телевеж, а Мультимедійна платформа іномовлення "UATV" — на весь світ через супутник.

"Канал UATV стає російськомовним іномовлення. Також канал "Дом", наприклад, позбавляється від контенту медіа-груп. Велике дякую за таку допомогу, але тепер ми самі. І таким чином ми тепер можемо збільшити наше покриття і способи передачі сигналу", — зазначила генеральний директор ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України" Юлія Островська.

Уже відбулися зустрічі команди телеканалу "Дом" з блогерами Краматорська та Сєвєродонецька, далі вони відвідають Маріуполь.

Нагадаємо, раніше Юлія Островська відзначала, що телеканал "Дом" доносить держполітику України жителям окупованих територій без "кривих дзеркал".

Читайте також: Ми зшиваємо країну не гаслами, а загальними цінностями, — редколегія телеканалу "Дом" (ВИДЕО)

Прямий ефір