Украина наш дом

Те, що транслює телебачення РФ, і є той порядок денний, який формується навколо Путіна, — Полозов

Микола Полозов. Фото: qha.com.ua

Навколо Путіна створено свого роду інформаційну бульбашку, де йому надходить лише специфічна інформація. І вона не дуже відрізняється від тієї, що транслює центральне телебачення Росії. Таку думку озвучив адвокат Микола Полозов сьогодні, 31 березня, в ефірі телемарафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA.

"За великим рахунком, ось те, що транслює центральне російське телебачення, мабуть, це і є той порядок денний, який формується навколо Путіна, ті папочки, які передають йому, та інформація. Можливо, там трохи більше, але ненабагато. Це було цілком очевидно за початковими діями під час війни, за тими заявами, які робилися щодо захоплення Києва за 3 дні тощо. Я абсолютно переконаний, що навколо Путіна створено таку специфічну інформаційну бульбашку, де йому надходить лише специфічна інформація", — сказав адвокат .

А щодо настроїв росіян, то, за словами Полозова, більшість із них абсолютно не розуміє, що відбувається в Україні.

"Більшість росіян абсолютно не розуміє, що відбувається в Україні, вони оперують тими відомостями, які надає пропаганда, передовсім телебачення. Є незначні зрізи суспільства, які дійсно цікавляться, залазять в інтернет, причому, як з одного боку, тобто ті росіяни, які виступають проти війни, так і з іншого боку, ті росіяни, які, навпаки, активно виступають за ведення війни", — зазначив правозахисник.

На думку Полозова, у Росії вже сформувалася фашистська держава, що надалі виправити буде вкрай складно.

"Це логічний хід розвитку держави такого типу, у неідеологічних, де в основі лежить тоталітарна ідеологія сталінізму, сплав навіть тоталітарної ідеології та сталінізму, та методи управління державою, управління населенням, які притаманні фашистським державам. На жаль, це велика проблема. Справді, росіян для того, щоб привести до тями, привести до якогось середнього показника по планеті, доведеться депутинізувати, декомунізувати, десталінізувати. І без важкої поразки, без зовнішнього управління історія поки не бачила позитивних результатів для того, щоб переформатувати психологію цілого народу", — сказав Полозов.

Читайте також: Військова цензура в РФ: частина росіян не розуміють причин, журналісти заговорили про самвидав — можливі наслідки (ВІДЕО)

Прямий ефір