Украина наш дом

Таємниці Соледару: новий туристичний маршрут відкрили на Донеччині (ФОТО)

Соляные шахты Соледара. Фото: dn.gov.ua

Новий туристичний маршрут "Таємниці підземного соляного світу" відкрили сьогодні, 30 березня, у Соледарі. Про це повідомляє пресслужба Донецької облдержадміністрації, інформує "Дом".

"Туристичний магніт" з’явився у соляній шахті регіону, яка працює з 1881 року, зазначив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

"На цьому маршруті протяжністю майже пів кілометра відвідувачі побачать музей солевидобутку з цінними експонатами, оригінальні фотозони, зони зі світловими ефектами, прозорі кристали, соляні барельєфи та скульптури, церковний музей", — повідомив Кириленко.

Соляні шахти можуть стати також місцем для лікувально-оздоровчого туризму, а соляний туризм — важливою статтею доходу й підприємства, й області, додав голова Донецької ОДА.

У Донецькій області визначено п’ять "туристичних магнітів". Це заповідник "Кам’яні могили", Білокузьминівські крейдяні скелі, Святогірська лавра, соляні шахти Соледара та завод шампанських вин Artwinery.

Раніше повідомлялося, що на Донбасі, поблизу лінії дотику, в 2021 році почнуть будувати так звані точки тяжіння — освітні класи, кінотеатри, сільські клуби. 

Читайте також: Які "туристичні магніти" можуть з'явитися на Донбасі, розповів експерт

Прямий ефір